Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
info@peknydomov.com
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. OBCHODNÍ PODMÍNKY
  3. Reklamační řád

Reklamace

Každou reklamaci je nutné oznámit na telefonním čísle +420777191570. Dále je nutné provést fotodokumentaci předaného balíku a zboží v něm a to odeslat na emailovou adresu info@peknydomov.com. Výrazně to ulehčí následný proces reklamace.

Záruční doba začíná běžet ode dne převzetím zboží kupujícím nebo konečným uživatelem. Záruční lhůta je dána obchodním zákoníkem. Reklamované zboží v záruční lhůtě musí být k reklamaci dodáno do sídla firmy včetně veškerého příslušenství, které bylo v balení u výrobku a mělo by být zabaleno v originálním obalu.
Reklamaci zákazník uplatňuje u prodávajícího, který reklamaci vyřídí obvykle do 3 pracovních dnů, ve složitých případech maximálně do lhůty 30-ti dnů. Reklamace je obvykle vyřešena výměnou, opravou, vrácením peněz nebo slevou reklamovaného výrobku.

Reklamace se nevztahuje na zboží, které  kupující poškodil sám nebo nevhodně použil.

Pokud došlo k poškození zboží během doručení, je adresát povinen zboží reklamovat u příslušné přepravní společnosti. Tam odnese balík s celým obsahem (poškozeným i nepoškozeným zbožím i s balícím materiálem) včetně krabice a dokladů, popř. zašle fotografie a informace o stavu zásilky. Veškeré náležitosti ohledně poškozeného zboží pak řeší s přepravní službou, která zboží doručila. Ale i v takových případech vycházíme zákazníkovi vstříc a snažíme se dodat nové zboží a aktivně komunikujeme s přepravní společností o průběhu reklamace.

NajduZboží.cz //Pretty Home Biano CZ
 
Kde nás najdete

Zákaznická podpora
Logo
Zádveřice 393 (výdejní místo)
Po-Pá 9-15hod.
info@peknydomov.com
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz